HAKKIMIZDA

Ticarete Öztürk Halı olarak duvardan duvara halı, ısparta el dokuma halı ve ev tekstili satışı ile başladık. 1990 yılında perakende mağazaların yanında..

Ticarete Öztürk Halı olarak duvardan duvara halı, ısparta el dokuma halı ve ev tekstili satışı ile başladık. 1990 yılında perakende mağazaların yanında halıser, duvardan duvara halının bölge bayiliğini aldık. Toptan halı satışına başladık. Zaman içerisinde duvardan duvara halının yanında pvc yer döşemesi, makina halısı, laminant parke, yatak ve baza toptan dağıtımını üstlendik. Şirketlerimiz şu anda toptan,perakende ve üretim olarak üç sektörde ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Toptan ürün satışımız Zonguldak, Bartın, Bolu, Düzce, Kastamonu, Sinop, Karabük, Çankırı il, ilçe ve beldeleridir. 1000’in üzerinde alt bayiye aktif hizmet vererek faaliyet göstermekteyiz.

Şirketimiz 30 araç, 60 personel ile satış ve servis hizmeti vermektedir. Grubumuz uzun yıllar deneyimi ile verdiği mükemmel hizmetle sektörde lider kuruluş olarak kabul görmektedir. Firmamız da standart ürünler dışında kontrant siparişler için hastane, ofis, cami, otel, mağaza gibi yoğun trafik taşıyan alanlar için dayanıklılığı yüksek pvc laminant parke ürünleri bulunmakta ve uygulaması yapılmaktadır.SHC grup ticari hayatında ticari iş birliği yaptığı tüketici ve kurumlara her zaman doğru ürünler sunmayı ve doğru hizmet vermeyi ilke edinmiştir.